eGazete

DAHA FAZLA İÇERİK DAHA FAZLA SPOR!

Gerçek spor gazetesi Fanatik şimdi de tablet uygulamasıyla sporun tek adresi oluyor. Fanatik tablet uygulaması ile Fanatik Gazetesi ve eklerinin tamamını ve çok daha fazlasını istediğiniz her an okuyabilirsiniz.
Neden eGazete?
- Daha fazla sayfa sayısıyla Fanatik eGazete 200'ün üstünde haber içeriğine sahip,
- eGazete okuyanlar tüm haberleri anlık sosyal mecralardan arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, RSS özelliği ile haberlere herkesten önce ulaşıyor.
- Sadece eGazete okuyanların ulaşabildiği bir Fanatik eki, ''Fanatik Extra''
- Konunun uzmanı editörler tarafından sporun tüm dallarıyla ilgili tablete özel hazırlanmış zengin içerik, fotoğraf galerileri ve videolara rahatlıkla ulaşma fırsatı sunuyor.
Fanatik eGazete'ye SMS ile de abone olabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
*30 gün ücretsiz kullanım sonrasında aylık üyelik 5,49 TL
Fanatik eGazete uygulamasını iTunes'dan indirmek için tıklayın! Apple Store Fanatik eGazete uygulamasını Google Play'den indirmek için tıklayın! Google Play
Apple Store

SPORUN TEK ADRESİ FANATİK!

Gerçek spor gazetesi Fanatik şimdi de iPhone ve iPad'lerinizde sporun tek adresi oluyor.
Fanatik Uygulaması ile;
- Spor dünyasındaki son dakika gelişmeler
- Canlı skor ve Canlı Maç Anlatımları
- Foto Galeri ve Videolar
- Fanatik yazarları, Süper Lig, 4 Büyükler, Avrupa'dan Futbol, Basketbol, Voleybol gibi tüm kategorilerden yararlanabilirsiniz.
Üstelik tamamen ücretsiz!
Fanatik iPhone uygulamasını iTunes'dan indirmek için tıklayın!
Google Play

DAHA FAZLA SPOR FANATİK'TE!

Fanatik Android uygulaması ile gün içerisinde sık sık yenilenen spor haberlerine ve güncel içeriklere ücretsiz erişebilirsiniz.
Fanatik Uygulaması ile;
- Spor dünyasındaki son dakika gelişmeler
- Canlı skor ve Canlı Maç Anlatımları
- Foto Galeri ve Videolar
- Fanatik yazarları, Süper Lig, 4 Büyükler, Avrupa'dan Futbol, Basketbol, Voleybol gibi tüm kategorilerden yararlanabilirsiniz.
Üstelik tamamen ücretsiz!
Fanatik Android uygulamasını Google Play'den indirmek için tıklayın!
eGazete

FANATİK.COM.TR HER AN YANINIZDA!

Artık Fanatik web sitesini ziyaret etmek için bilgisayara ihtiyacınız yok! Nerede olursanız olun spor dünyası ile ilgili son dakika gelişmelerini cep telefonunuzdan anında takip edebileceksiniz. Herhangi bir program indirmeden veya özel bir ayar yapmadan cep telefonunuzun internet tarayıcısına m.fanatik.com.tr adresini yazmanız yeterli.

m.fanatik.com.tr sayfasını ziyaret ederek gün içerisinde sık sık yenilenen spor haberlerine, güncel içeriklere, foto galeri ve videolara ücretsiz erişebilirsiniz.
m.fanatik.com.tr''ye ulaşabilmek için tıklayın!
Akıllı TV

AKILLI TV

Sporun tüm dallarıyla ilgili haberler ve son dakika gelişmelerle dolu Fanatik Smart TV uygulaması, şimdi Akıllı TV'nizin içinde!
Fanatik Smart TV Uygulaması ile;
- Spor dünyasındaki son dakika gelişmeler
- Canlı Skor
- Foto Galeri
- Web TV
- Canlı Maç Anlatımı kategorilerinden yararlanabilirsiniz.

Fanatik Smart TV hizmetine, Akıllı TV'lerde bulunan uygulama merkezinden ulaşabilirsiniz.
Fanatik Akıllı TV uygulaması LG ve Philips Smart TV'lerde!
İddaa

İDDAACI DEDİĞİN KİMDEN TÜYO ALACAĞINI BİLİR!Siz de Fanatik SMS İddaa Paketi’ne üye olun, Can Tongo yönetimindeki Fanatik iddaa ekibinin hazırladığı günün maç tahminleri cebine gelsin!
Fanatik SMS İddaa Paketi’ne üye olmak için; IDDAA yazıp 3520' ye gönder. Tahminler cebine gelsin!Hergün iddaa maçlarına ait tahmin, kupon ve daha birçok bilginin telefonunuza
gönderileceği Fanatik İddaa paketi aboneliği ücreti vergiler dahil haftalık 1,8 TL, aylık servis ücreti 7,2 TL'olarak tahsil edilecektir.
*Aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece her hafta otomatik olarak yenilenir. Servisi iptal etmek için IPTAL IDDAA yazıp 3520'ye gönderebilirsiniz.